Yapı sektöründe en kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde sunmakta olan Çeşme giyotin cam firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olmaktadır.

Çeşme giyotin cam firması olarak her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en kaliteli giyotin cam hizmetlerini firmamızdan almanız mümkün olmaktadır. Pek çok alan için son derece uygun olan bu tarz cam çeşitlerine ihtiyaç duymanız durumunda hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Giyotin Cam Nedir?

Giyotin cam sistemleri dikeyde hareket ederek açılan ve kapanan son derece modern sistemlerdir. Bir diğer adı hareketli küpeşte sistemi olarak bilinmektedir. Bu sistemler tam olarak açık hale geldiklerinde bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalmaktadır.

Çeşme giyotin cam Gerek sabit küpeşte sistemi gerek ise kontrol edilebilen bir cam lama sistemi gibi çalışmaktadır. Elektrikli motor ile çalışan dikey kanatlar genel olarak 3 eşit paradan meydana gelmektedir. En altta yer alan kanat sabit olmakta ve küpeşte görevi görmektedir. Diğer iki kanat yukarıda hizada toplanmaktadır.

Bu tarz ürünler pek çok alanda kullanılmakta ve kış bahçesi, mekanlar, restoranlar, konutlar gibi yerlerin çok aha uygun olduğundan tercih edilmektedir. Çeşme giyotin cam firmamız işinde uzman olan profesyonel ekibimiz sayesinde tüm işlerini başarı ile tamamlamaktadır. Firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçerek her konuda bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Giyotin Cam Çeşitleri

Giyotin cam sistemleri genellikle uzaktan kumandalı ve motorlu yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde bir panel sabit ve bir panel hareketli yapılması mümkün olmaktadır. 3 panelli sistemlerde 1 panel sabit, 2 panel hareketli olmaktadır. Çeşme giyotin cam Yükseklik durumuna göre 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılarak kullanılmaktadır. Genel olarak bu sistemlere hareketli küpeşte denilmesinin nedeni ise cafe, lokanta, sosyal alanlar gibi yerlerde kullanılmasından dolayı ve yerden küpeşte yüksekliğinde yani masa hizasında olup yerin sabit kalmasıdır. Giyotin cam sistemlerinde tek cam ya da ısıcam kullanılabilir. Bu sistemlerde kullanılan cam seçenekleri şunlardır;

 • Temperli camlar,
 • Çift cam,
 • Lamine camlar,
 • Lamine temperli camlardan meydana gelmektedir.

Bunların yanı sıra giyotin küpeşte motorların gücü çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Yukarı ve aşağı hareketi ileten kayış, zincir ve ip seçenekleri her zaman dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Çeşme giyotin cam firması olarak her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getiren firmamız için sizlerin memnun kalması ilk sırada yer almaktadır.

Giyotin Cam Özellikleri Nelerdir?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamızda tüm giyotin cam sistemleri birinci sınıf kalitede malzeme kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Pek ok sektörde kullanılan bu tarz sistemler büyük avantajlar ve kolaylıklar sağladığı için çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Çeşme giyotin cam sistemleri özellikleri şunlardır;

 • Mosel ya da Somfy tüp motor,
 • Uzaktan kumanda ( butonlu ya da manuel seçenekleri),
 • Yüksekliğe bağlı olarak 3 ya da 2 kanat sistemi,
 • 8 mm temperli cam,
 • Isıcamlı temperli cam,
 • Şeffaf, füme, yeşil, bronz ya da mavi renklerde cam seçenekleri,
 • Alüminyum profilleriral ve ahşap desen renklerine boyama olanakları,
 • Dayanıklı triger kayışlı sistem,
 • Korkuluk ve cam balkon özelliği,
 • Yüksek saflıkta kaliteli alüminyum profil özelliklerine sahip olmaktadır.

Giyotin Cam Sistemleri İmalatı

Çeşme giyotin cam sistemleri imalatı konusunda son derece kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda her türlü alan için özel üretim yapılmaktadır. Üretim için kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitede malzeme kullanımı sayesinde çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Çeşme giyotin cam İşin ehli alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en güvenilir üretimleri büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Standart kanat sayısı genel olarak 3 olmakta ve altta kalan kanat sabit olduğundan küpeşte görevi görmektedir. Çeşme giyotin cam Diğer iki kanat yukarı doğru hareket etmektedir. Becker, Somfy ve Mosel motor seçenekleri içinde en uygun olanı ekibimizin seçimi ile en doğru teknikler ile yapılmaktadır. Genellikle bu sistemler yukarı yatay olarak ciddi bir ağırlık kaldırdıkları için motorun taşıma kapasitesi son derece dikkatli olacak şekilde bir üst değerden ele alınmalıdır. Her türlü alanlar için çok uygun olan bu sistemler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Giyotin Cam Sistemleri Uygulamaları Nasıl Olmalı?

Giyotin cam sistemleri uygulaması için dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunlar;

 • Kanat genişlikleri 3,5 metreden fazla olmamalıdır.
 • Giyotin yüksekliği 2,65 metreyi kesinlikle aşmamalıdır.
 • Kanatlar bağlanırken çap ölçü olmadığına dikkat edilmesi gerekir.
 • Taşıma kapasitesi düşük motor tercih edilmemelidir.
 • Sistem çok dikkatli bir şekilde terazide takılmalıdır.
 • Çekme halatı ya da zincirin toplanması için gerekli boşluktan küçük kutu kullanılmalıdır.

Alanında uzun yıllar hizmet veren firmamız her türlü alanlar için uygun olan giyotin cam sistemleri konusunda her zaman başarılara imzasını atmıştır. Çeşme giyotin cam Her konuda yardım alabileceğiniz firmamızda merak ettiğiniz tüm sorulara en doğru cevapları bulabilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemi Montaj ve Kurulum Hizmetleri

Her geçen gün talep sayısının arttığı Çeşme giyotin cam firmamızda mekanınız için yaptırmak istediğiniz bu tarz sistemler için yardı alabilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelerek alan hakkında detaylı incelemeler yaparak ölçüler almaktadır. Ölçülerin yanı sıra en uygun seçeneklerin seçimi sonrasında hiç zaman kaybetmeden üretimi yapılan sistem en kısa sürede en doğru teknikler ve işlemler doğrultusunda montajı yapılmaktadır. Çeşme giyotin cam Yüksek kalite ürün hizmetlerinin verildiği firmamızda en doğru şekilde kurulum hizmetleri güven içinde yapılmaktadır. İhtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime istediğiniz zaman geçebilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemleri Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri veren firmamız en son sistem teknolojik çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Çeşme giyotin cam Her konuda yardım alabileceğiniz profesyonel ekibimiz itina ile hazırladığı sistemleri özenle takmaktadır. Çeşme giyotin cam sistemleri fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar sistemlerin özelliklerine, çeşitlerine, renk seçimi ya da ölçülerine göre daha farklı olmaktadır.

çeşme giyotin cam

çeşme giyotin cam

Çeşme Giyotin Cam Etiketler:

Diğer Bölgeler

alacatı giyotin cam
çeşme giyotin cam
izmir giyotin cam